Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki elmondana nekem mindent...

Valaki elmondana nekem mindent a tubákról? Ára? Hol vásárolható? Használatával kapcs valaami segítség? Fajtái? Legerősebb? leggyengébb? Mindent a tubákról.

Figyelt kérdés
Kiprobaltam egyik haverom bulijan es nagyon megtetszett szeretnem kiprobalni es mindnet megtudni rola. Nagyon erosen dohanyzom amirol sikerult fell evre leallnom.

2015. aug. 16. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
A tubákra szerintem nem lehet rászokni. Finom, én is szeretem, mentolosat kell kérni ha találsz msotanába csak a nagyobb dohi boltokban van. Legalább tisztítja az olnyálkahártyát :D
2015. aug. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fogsz egy csipetnyit, felszippantod és tüsszögsz. Szerintem a mentolos a legerősebb, a leggyengébbet nem tudom. Magyarországon nyilván csak dohányboltban lehet kapni. A német Pöschl cég gyártja a legtöbb fajtát, más márkáról nem is igazán hallottam még. A magyar árakat nem tudom, ezen az oldalon 2 € körüli áron van a legtöbb:

[link]

2015. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ára egyébként 600-1000 ft körül, egy doboz ami elég fél évig :D
2015. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!