Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van lehetőség arra, hogy...

Van lehetőség arra, hogy sportkocsikat kipróbáljunk? (Leírásban a többi)

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy például műsorokban szokott lenni, hogy sztárok beülnek sofőrök mellé, és akkor ott száguldoznak velük stb... Ilyen a hétköznapokban is lehetséges? Már hallottam hasonlókról, csak mindenhol neked kell vezetni. Engem olyan érdekelne, ahol egy sofőr vezet...

Ha tudtok ilyen lehetőséget, azt nagyon megköszönném, ha megosztanátok velem :) ja, és lehetőleg Budapesten... :)



2015. szept. 30. 17:44
 1/5 anonim válasza:

Van rá lehetőség, ahol neked kell vezetni ott mindig akad profi pilóta aki szíves bemutatózik. Vagy szakmai napokon sokszor pont csak utaskén ülhetsz be.

Én ajánlanám keresd meg emailben a Bazsó Gábor-t vagy mást a Totalcar-tól.

Hungaroringen még nem voltam kint MB napon sem.

2015. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Amúgy az Merci nap pont nem sofőrös, ha csak nem a supersport modellel tennél egy kört, de még azokon is van jelentkező pilóta.

Én magam nem vezetek, elméletileg csalhatnék az orvosi alkalazaságin, de jobb nekem ha más vezeti az autót.

2015. okt. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

"...sztárok beülnek sofőrök mellé...száguldoznak velük"

"..engem olyan érdekel, ahol egy sofőr vezet".


Ezek szerint Te egy olyan sztár vagy, aki nem tudsz vezetni. ;)

2015. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Neki nyilván az adta az ihletett, és felbátorodást a vágya beteljesülésére.

Közúttól elzárt pályán magam is vezettem már úgy - elég sokat, - hogy soha nem volt jogosítványom. De gondolom a kérdezőnek még (vagy simán mint nekem) nem is lehet, vagy más anyagi körülmények közt él esetleg.

Amúgy városi araszolást, autópályás vezetést nem szeretem még utasként sem. Elfoglalom magam valamivel közben.

Más kérdés, hogy egy másik jó fajta érzés, ha adott szakágban a akár a világbajnok de csak egy kiváló pilóta is, egy adott csapattal kötött szerződésének (is) eleget téve, például világbajnokságokon megálló köröket fut veled. Az olyan mintegy, csúcs hullám vasit csak két és nem három dimenzióban.

2015. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mint a hullámvasút csak 2D-ben, és nagyobbat lehet hányni, és sokkal jobban fáj a nyaktól, néha a bokádig mindened.
2015. okt. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!