Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani egyszerű...

Tudnátok mondani egyszerű bűvésztrükköket?

Figyelt kérdés

Bűvésztrükk versenyre kellenének de én egyett sem tudok. Részletezve írjátok le.

Előre is köszönöm!:)



2015. okt. 23. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:
2015. okt. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Más jellegűre gondoltam igazi trükkre. Nem igazán szeretném megvakítani az ellen felemet😄
2015. okt. 23. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Titkokat nem fogsz kapni, csak ilyen "gagyi" trükkökre, mivel van aki ebből él, ő miért mondaná el neked ingyen...

Kisebb trükköket találsz ingyen, de azokat sokan tudják.

Ha ilyet akarsz akkor én az invisible deck-et ajánlom: https://www.youtube.com/watch?v=AQu0ntyXmWI könnyű megtanulni, elkészíteni mégis varázslatnak tűnik.

Ha komolyabbakat akkor viszont fizetned kell a titokért... Vannak erre szakosodott oldalak ellusionist.com, theory11.com, dananddave.com,...Itt vannak ingyenes és fizetős trükkök értelem szerűen ingyenes=gyenge, könnyen kitalálható a fizetős meg tényleg varázslat kategória a nézőnek. Ha hajlandó vagy fizetni én a OCL-t ajánlom: https://www.youtube.com/watch?v=JAXFrxaZNPg

Neked kell eldönteni mennyit ér neked a verseny, ha csak "egy próbát megér" akkor ne vásárolj feleslegesen, ha komolyan gondolod az egészet akkor viszont egy idő után elkerülhetetlen, mivel a youtube free magic tricks nem fog messzire juttatni. Én azt javasolom nézz rá az említett oldalakra, ha komolyan veszed vegyél egy $5-$10 trükköt, ha nem akkor meg töltsd le az ingyenes trükköket (regisztráció kellhet) és azokkal próbálj meg valamit.

Én hobbiként űzöm néha napján veszek 1-2 könyvet, saját tapasztalatból mondom egy szint után ránézel és tudod hogy csinálja, na onnantól nem kell majd vásárolni.

2015. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!