Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miről csináljak videót, úgy,...

Miről csináljak videót, úgy, hogy egyedi lehessek?

Figyelt kérdés

olyan videókat szeretnék csinálni, amit Magyarországon még egyáltalán nem csinált senki

de egyelőre nincs ötletem, és nem akarok olyan videókat csinálni, amit már előttem rengetegen

van jó kamerám, gépem, mikrofonom, jól csinálok videót is, de nem tudom miről készítsek

ti mit néztétek szívesen magyarul, amit esetleg jelenleg is néztek, csak angolul?


2015. nov. 7. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

attól, hogy többször kiteszed, még nem leszel előrébb...


videózni akkor szokott az ember, ha van saját ötlete, amiben ő maga biztos, hogy jó, és szereti azt csinálni.


én hiába mondom, hogy tanulj meg profi szinten animálni, majd készíts valami videósorozatot, ha te mondjuk nem erre gondoltál, mert te úgy gondoltad, hogy majd elkezdessz vlogolni, és más mondja a témát.


de csinálhatnál tech diy videókat is, mindenféle hülyeséget össze lehet barkácsolni...ezt is úgy lehet csinálni, ha az ember kreatív, és mindig a fejében van valami projekt, amit meg szeretne csinálni.

2015. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor már rég rossz, ha eredeti akarsz lenni, de itt gyk-n kéregetsz ötleteket. :) Nem kötelező a videózás, nem tudom miért akarja mindenki csinálni.
2015. nov. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!