Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Olcso tini kocsma?

Olcso tini kocsma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan olcso helyet keresnek, ahova betudnank ulni haverokkal, es mondjuk nem 69 eves oreg alkeszek jarnanak oda. Netan-netan aranyos csajokkal is lehetne ismerkedni :) Pestrol lenne szo. Koszi a valaszokat :)
2016. jan. 21. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát belvárosban majdnem az összes hely, black&white, opera, barhole, legjobbkocsma.hu-n az összes kocsma, corvinus cafe, all inn pub, gozsduban az összes hely.

ha valami partizósabb hely, akkor PRLMNT, Grand, Iskola, hétker.


Amiket nem ajánlok:

Rio - paraszt kidobók néha

Instant - hát, szerintem ennek hírneve van

Szimpla - nagyon jó hely, de drága és sokan vannak


vagy mondj valami kerületet, hogy merre és mondok arra fele.

2016. jan. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
16%
Ha kocsma akkor alkeszek látogatják. Föleg ha olcso. Tök mindegy, hogy 69 vagy 19 évesek!!!!
2016. jan. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kocsmában biztos sok minőségi aranyos csajjal fogsz találkozni.....:)
2016. jan. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo, koszi szepen pont ilyen helyekre gondoltam :)

A tobbieknek, azert mert valaki kocsmazik meg nem lesz alkesz. Es rengeteg aranyos lany ilyen helyekre nem tudom mire fel ez az eloitelet :O

2016. jan. 21. 23:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Deák tér. :D Mondjuk lehet ahhoz hideg van ma. Wesselényin a Limit, Gong, Hauzol stb. Az kb mindenkinek jól elérhető tapasztalatom szerint.
2016. jan. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A limitet ismerem es tetszik is. :) viszont meg az is draga egy picit, sajna debreceni arakhoz vagyok szokva, ott 350 volt egy whiskey-cola, itt Pesten meg minden dragabb :D
2016. jan. 21. 23:57
 7/11 anonim ***** válasza:
legjobbkocsmába most a jäger akciós, meg a jäger sör :D
2016. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jolly ott most 250 Ft a whiskey. :D Amúgy nézd az ital akciókat pl Kálvin Kakasba sok tömény 300 Ft most, ha jól láttam. Vagy Akácfa söröző 200 Ft a 0,5 l Shrek mindig.
2016. jan. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
#1 az megvan, hogy Olcsó hely kell? Felsoroltad a város trendi, turistáktól hemzsegő bárjait...
2016. jan. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aranyos csajok nemigen járnak kocsmába!
2016. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!