Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyek farsangon? L14

BrekiX kérdése:

Mi legyek farsangon? L14

Figyelt kérdés
Valami menő szeretnék lenni. Van egy hippi jelmezem de nem tudom hogy az jó-e. Szeretnék valami jobb jelmezt. Pl. Valami sztárnak öltözni. Gondoltam Taylor Swiftre de sajnos nem sikerült parókát szerezni. Szóval valami olyan jelmez kéne amihez jól ki tudnám festeni magam.

2016. febr. 2. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Legyél pilóta,dobozból egy repülőt.Legyél egy gombán pihenő manó.Igaz,a pilótát nem lehet úgy kifesteni,de a manót igen.Ha nyerni szeretnél házi készítésű kell.
2016. febr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz egy sztárhoz nem kell paróka.Ha például barna a hajad lehetnél xxxx.Ha hullámos szőke lehetnél xxx.Ha egyenes hajad van és,ha olyan sztár szeretnél lenni akinek göndör/hullámos süsd be a hajad,vagy van a neten hő NÉLKÜLI hullámosítás. REMÉLEM segítettem! <3
2016. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sugar skull, rocker....
2016. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na mi lettél? :)
2016. febr. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi, mert áttették nyárra a farsangot :D
2016. márc. 16. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!