Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem rég vettem egy SONY...

Nem rég vettem egy SONY Xperia Z3+ Telefont és mivel nem adtak a Telefonhoz Headsetet így szeretnék venni egy SONY Fejhallgatót ez alkalmas e zenehallgatáson kívül mondjuk filmnézéshez?

Figyelt kérdés
ez a Fejhallgató lenne az [link]
2016. febr. 8. 10:21
 1/5 anonim válasza:
Attól függ,hogy miről használod.Laptoppal,telefonnal,pcvel,újabb típusú jack csatlakozóval rendelkező TV-vel is biztosan fog működni.
2016. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
SONY Xperia Z3+-al használnám
2016. febr. 10. 19:14
 3/5 anonim válasza:
Gond nélkül,ha megfelelő a csatlakozó és pedig az.
2016. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a gond csak ott van hogy már az amit kinéztem nem kapható,ezért egy másikat néztem ki de ez viszont nem SONY és érdekelne e hogy kompatibilis lenne e az én SONY Xperia Z3+ telefonommal ez lenne az a headset [link]
2016. febr. 14. 15:16
 5/5 A kérdező kommentje:

de annak amit linkeltem van belőle Sztereó illetve 7.1-es hangzású van ez Plantronics RIG System: [link] ez a sztereó és van a 7.1 ez

Plantronics RIG Surround: [link] a kettő közül melyiket vegyem meg ? SONY Xperia Z3+/Z4 telefonhoz ?

2016. febr. 16. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!