Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a blogom?

Szerintetek milyen a blogom?

Figyelt kérdés

Még csak a prológus van kész, viszont a történetre lennék kíváncsi. Megéri folytatni? Előre köszönöm a válaszokat.:)

[link]

/A cím idővel passzolni fog a történethez/



2016. febr. 20. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem fogsz megsértődni az őszinteségemért.


Fércmű. Talán hét sem telik el úgy, hogy na állna elő egy fiatal lány egy olyan ilyen kérdéssel az oldalon. Ezek ilyen tizenkettő egy tucat blogok. Futószalagon gördülnek ki, a lelkes amatőr írással próbálkozó lányoktól. Elég gyenge írás, nekem nem keltette fel az érdeklődésem, unalmas, banális. Ha saját szórakoztatásodra akarod, írhatod, de nagy jövőt nem kell neki jósolni.

2016. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem gond, szeretem, ha őszinték velem. Ilyen max. egy órát szántam a bevezetőre, mert megszerettem volna írni még ma, de inkább újra kezdem, ha ilyen hatást kelt. És tényleg csak saját szórakoztatásra írom, nincs nagy célom vele. Köszönöm, hogy írtál!:D
2016. febr. 20. 18:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a késes szituról nekem egyből a Pillangó Hatás c. film egyik jelenete ugrott be.
2016. febr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeretem azt a filmet, de nem onnan jött az ötlet.:D
2016. febr. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!