Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Regisztráltam egy német...

Regisztráltam egy német chatoldalra. Nem olvastam el a szabályzatot, az oldalt se használtam még egyszer se, de küldtek egy emailt, hogy utaljak át nekik 80 eurót, ha ezt nem teszem meg, akkor plusz 7 euró minden héten. Tényleg be kell fizetni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez igaz? \'akarsz a barátom lenni\' - németül -- a címe. Kötelezhetnek arra, hogy fizessek a semmiért?
2008. szept. 20. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem olvastad el a szabályzatot akkor most itt az ideje, abból kiderül miért is akarnak veled ennyit fizettetni. Lehet csak átverés...de sosem lehet tudni. A címedet is megadtad? Az gáz... sosem szabad. De ha nem akkor nem tudják behajtani rajtad.
2008. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg átverés!De am tényleg nem tudják behajtani rajtad,sőt nem is tudják hogy ki vagy,akármilyen adatot is adtál meg,attól még más is ülhetett a gép előtt amikor regisztráltál,nem tudják rádbizonyítani,de mint mondtad 100000% hogy átverés.
2009. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!