Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » YouTube partnerségről lenne...

YouTube partnerségről lenne pár kérdésem, kapok választ?

Figyelt kérdés

-Ha saját megrajzolt animációt rakok fel,de eközben meglevő karaktereket használok fel az szabályos ha partner vagyok?

(Gondolok itt fan animationra,és parodykra,)


-Ha ez nem szabályos mit tehetek hogy az legyen?

(Mert ha nem az,gondolom van partnercég erre, mivel sok ilyen népszerű csatorna van pl Cartoonhuligans)


-Ha nem kell v nem akarok partnercéget,hogyan tudom csatolni a számlám a YouTube-hoz?

(Volt ilyen videó,de még régen láttam amikkor nem igazán ment az animáció)


-Komoly hogy csak akkor fizet ha meglesz a 100 dolcsi?

(Kétlem hogy ennyit megkeresek max a felét:)Bár igaz eddig se a pénzért csináltam,de még az 50 dolcsi 2 hónapra is több lenne mint a jelenlegi munkahelyem...)


Nos kb ennyi lenne, még egyszer kiemelném nem a pénzért csinálom/csinálnám! Trolok kíméljenek!

+Sok videós csinál ilyeneket,ha ők felveszik a moneyt én egy szerbiai miért ne ?



2016. márc. 23. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudok erröl semmit, de ha felmész a Youtubera, akkor ott a Help menü alatt van olyan lenyitható almenü, hogy Youtube Partner Programme és Legal, safety and copyright (meg még sok más).

Szerintem ezekben választ kaphatsz a kérdéseidre. (Ha olvastad már, és nem, akkor bocsi.)

2016. márc. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak az angolom szar.
2016. márc. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!