Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudd valaki Debrecenben olyan...

Tudd valaki Debrecenben olyan helyet mondani ahol lehet japán, animés dolgokat kapni/rendelni?

Figyelt kérdés

Barátom névnapja lesz két hét múlva és szeretnék venni neki valamit ami kapcsolódik Japánhoz vagy az animéhez!

Imádja Japánt és animefan!

Én nem igazán szoktam nézni, talán eddig két féle animét néztem meg, de mégis csak ezért a két dolog miatt van oda, és szeretném meglepni!

Gondolkodtam irattartó tárcán (fém) mert mondta, hogy a régi tönkre ment és csak fém irattartót akar. Én meg arra gondoltam, hogy talán lehet olyat kapni ami animés!

Sikerült kiderítenem melyik animéket szereti (mert már sok animét látott) és olyan irattartó tárcára gondoltam amin rajta van a kedvenc animés szereplője! :)


Köszi a válaszokat előre!

17/L


2016. ápr. 9. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Debrecenben nincs ilyen bolt. Sajnos.

Online lehet rendleni:

holdfenyteam - nem olyan sok minden van

sakurazaka - csak utalással lehet fizetni, de sok dolog van

2016. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát a Sakurazakát azt néztem de nem találtam de a másikat megnézem!


Köszönöm! :)

2016. ápr. 9. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Van még 1, csak az zárva van, ez sem debreceni:

[link]

2016. ápr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Debreceni csajszi csinálja. ismerem is :D megbízható

[link]

2016. ápr. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. ápr. 16. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!