Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Emberek, valakinek volna...

Emberek, valakinek volna kedve elolvasni pár versemet, és véleményt mondani róluk?

Figyelt kérdés

Hálás lennék.

[link]



2016. ápr. 21. 00:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rosszak, bár nem az én ízlésvilágom. Mellesleg én kicsit nyersnek találom a verseidet. Habár szépen használod a szavakat és ügyesen bánsz a rímekkel, sok alkotásod monotonná válik olvasás közben. Én azt tanácsolnám hogy vigyél bele több konkrétumot, rejts a sorok mögé másodlagos értelmeket is, teremts izgalmasabb szerkezetet és karolj fel más témákat is. Ne csak elvontabb dolgokról írj. Próbálj ki minél többféle stílust hogy megtaláld a tényleges igazidat.
2016. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
hátőőő, kissé gyermeteg
2016. ápr. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, én úgy látom, a verseid eleje általában jobb, a végefelé viszont romlanak, ésa kissé erőltetettnek tűnnek.

De azért nem rossz, van pár figyelemreméltó sorod, amik tetszenek.

2016. szept. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos néha a vers közepére elfogy az ihlet, de valahogy mégis be kell fejezni. Volt, amit ott abba is hagytam, bevallom, máig befejezésre várnak... Nem akarom magam dicsérni, nekem is vannak mindben kedvenc soraim, ezért is nem hagytam még abba. Volt már, hogy úgy ügyeskedtem, hogy egy félbehagyott valamiből a legjobb két sort beillesztettem egy másik versbe, hogy mégis megmentsem, de ritka, hogy utólag hozzájuk nyúljak. Egyszerűen, mert az az adott érzelmi állapot, melyben az adott verset írtam, már képtelen vagyok visszaidézni.
2016. szept. 21. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszettek csak így tovább
2018. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!