Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb nyári fesztivál?

Melyik a legjobb nyári fesztivál?

Figyelt kérdés
Idén nyáron szeretnék fesztiválozni egy jót, még sosem voltam sehol eddig. Olyan eseményt keresek ahol tényleg nagyon jó a hangulat, normális zenék mennek (nem csak elektronikus, nem is kemény rock), szép lányok akikkel összejöhet valami esetleg (nem kell rossz dolgokra gondolni) és árban is megfizethető. Tudtok ajánlani valamit?

2016. ápr. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
balaton sound
2016. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha olcsót szeretnél és nem baj ha csak magyar fellépők vannak akkor East Fest👌😃

Ha a külföldi zenéket szereted jobban akkor Sziget.

Én mindkettőn leszek (igaz, az utóbbin csak egy napra megyek).

19L

2016. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Írtad ,hogy nem csak elektronikus... pedig bátran ajánlanám a B.My.Lake-et! Én az elsőn (1napot) és múlt évben mind a 4napon ott voltam! (Árban?: 20.000Ft-ért 4nap és olyan neveket hoztak ,akiket kicsiny országunkban nem igazán látsz gyakorta)!!! A hangulat isteni volt ,illetve a szervezők nagyon jó arcok! ;)
2016. ápr. 24. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!