Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jók a videóim?

Szerintetek jók a videóim?

Figyelt kérdés
A csatornámon sorozatról és filmekről tartok bemutatást,általában rövid videóban mert csak a lényeget mondom el az adott sorozatról vagy a filmről.Ha nem jók a videóim ne röhögjetek ki és ne fikázzatok szarrá csak írjátok hogy nem jó meg hogy min kéne változtatnom.Előre is köszönök mindent.Csatorna link: https://www.youtube.com/channel/UCF5oXi-et9b2YTWR3q7k7GQ
2016. ápr. 30. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel egy gond van. Időpocsékolás. A Conjurning videódat néztem, másfél perc, és csak alapadatokat mondasz róla, olyat amit gyakorlatilag negyed ennyi idő alatt el tudok én is olvasni. A "bemutató" nem annyi hogy ezeket elmondod, ehhez legalább írj egy hosszabb scriptet. Én is kezdő vagyok, ilyen téren, pár hete csinálgatom, de ennél jóval több munkát kéne bele fektetni.


A hang borzasztő, Kiegyenlítőt illik használni.


Mindenesetre feliratkoztam rád, megnézzük merrre haladsz.

2016. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez engem azokra az iskolás prezentációkra emlékeztet, amelyeknél az előadón látszik, hogy előző éjjel ollózott össze Wikipédiáról pár alapadatot, elolvasott néhány véleményt, és a saját szavaival próbálja körülírni a témát, amiről igazából fogalma sincs. :P


Tehát lapos, felületes, unalmas, nincs stílusa. Videónak nem is nevezném, mivel minden vizualitást nélkülöz, az egy-egy állókép videónként csak egy lépéssel van azelőtt, hogy a feketeséget bámulja a néző. Hangminőség rossz, de az egy dolog, ami viszont lényegesebb, hogy nincs megírt szöveg, és nem is vagy elég spontán, tehát az anyagok fele "őőő"-zésből áll. Plusz nulla beszédtechnika.


Hogy mit kéne változtatni? Hát, nagyjából mindent.

2016. máj. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát konkrétan azt jelenti neked a videózás, hogy a piacon elérhető legganajabb mikrofonba egy olvasás után megpróbálod visszamondani a film port.hu-s adatlapját és fűzöl hozzá egy semmitmondó kommentet.


Ebben semmi energia nincs. 10 perc alatt összecsaptad, aztán ment fel youtube-ra. Egyszerűen érezni rajta, hogy már ötlet szinten is elakadtál ott, hogy te videózni akarsz és átlépted azokat a kérdéseket, hogy miről, hogyan, milyen eszközökkel, milyen közönségnek, mivel tudok többet nyújtani, mint a már befutott, vagy legalábbis létező videósok.


És akkor most értékelem 10-es skálán: 1

Nincs semmi pozitívum, amit ki lehetne emelni. Talán annyi, hogy nem egy kappanhangú 12 éves vagy.


Ennyi lett volna, köszönöm!

2016. máj. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!