Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni Budapesten...

Mit lehet csinálni Budapesten ha el akarok vinni egy lányt randizni? Milyen helyeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

2016. máj. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Kopaszi gát, Margit-sziget, Gellért-hegy.
2016. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Margit sziget.
2017. nov. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
CsepelMűvek
2018. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

-Margit sziget jó

-Ha szereti a könyveket az egyik 3 emeletes könyvesboltban van egy kávézó a felső szinten (én imádnám :D) ha rákeresel megtalálod a neten, a nevét elfelejtettem.

-Közös sportolás például falmászás, itt ajánlom a Mászóbirodalmat, nulla ismerettel maximálisan élvezhető. Plusz csekkolhatod a csaj fenekét mikor mászik ;)

-Klasszikus mozi, plusz utána egy ital/kaja ami mellett megbeszélhetitek kinek hogy tetszett a film.

-Állatkert? Nem csak gyerekeknek való.

-Trambulinpark (19 évesen én élveztem, bár tény, hogy sok az apró talpú)

-Nézegesd az aktuális szabadtéri programokat

-Korcsolya, ha tél van

-Valami magas helyen egy jól megválasztott időpontban (naplemente) szinte bármi

-Piknik. Bárhol, akár a lakásban is a szőnyegen ha tél van. Nem kell 3 fogásos vacsora/ebéd és olcsóbb mint az étterem mégis sokkal személyesebb. A nőket lenyűgözi ha a férfi nekik főz. Akkor is ha nem a legjobb az íze :D

-Múzeumlátogatás. Nyugodtan kérdezd meg van-e olyan kiállítás ami érdekli, vagy had válasszon 2-3 közül. Jól kiderül, hogy mennyire egyezik az ízlésetek vagy mennyire nem...(ami nem kizáró ok!)


De attól függ milyen személyeset szeretnél és mennyit beszéltetek előtte már. Ha nagyon az ismerkedés fázis akkor kávé/süti és séta valami szép helyen.


A pénz sem utolsó. Ma már nem elvárás, hogy mindent a férfi fizessen. De ha elsőrandi és a férfi hívta el a nőt akkor neki is illik fizetnie.


Régi kérdés de hátha másoknak segít.

2019. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még valami: gyárlátogatás.

Ne nem abroncsöntő üzem... De például kézműves csokoládékészítő manufaktúra meglátogatása nagyon izgalmas.


Ugyanígy egy ilyen egyalkalmas tanfolyam. Bonbonkészítés, koktélkeverés, torta vagy sütemény díszítés/sütés. Ezekről hallottam már budapesten. Szórakoztató, de drágább.

2019. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!