Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Első nyár nagykorúan, nyári...

Első nyár nagykorúan, nyári "bakancslista"?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első nyaram nagykorúan, ráadásul úgy, hogy az érettségiket is a hátam mögött tudhatom, lezárva ezzel egy hosszabb időszakot. Szeretném emlékezetessé tenni a nyarat. Persze vannak komolyabb terveim a nyárra(pl. készülni felsőfokú nyelvvizsgára), de szeretnék(a korábbi nyaraimtól eltérően) sok szabadidős programot. Eddig nagyon kevés ilyen volt az életemben mivel 1. nagyon introvertált ember vagyok, igazán közeli barátaim, akikkel elmehetek valahová nincsenek(nem sajnáltatni akarom magam, egyszerűen nehéz elnyerni a bizalmam, emellett inkább vagyok egyedül mint magányos olyan társaságban akiknek csak lábtörlő vagyok), 2. a szüleim nagyon féltenek, nem szívesen engednek el messzi/új, idegen helyre. Szóval abban kérnék segítséget, hogy mik azok a dolgok,amiket egyedül is lehet csinálni és ha lehet ki kell mozdulni hozzá?(Írhattok olyat is amit otthon lehet csinálni, csak ne az olvass egy regényt és a nézz filmet legyen mert ebben már van gyakorlatom és kicsit unom.:D )

Előre is köszönöm a válaszokat!

18/L



2016. máj. 26. 00:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Biciklivel fedezd fel a környéket, ahol laksz. Egy-egy napra utazz el egy másik városba, amit már megszerettél volna nézni, de akár a Balatonra is leutazhatsz egy napra reggel mész, este jössz. Biztos ott is rendeznek rengeteg szabadtéri programot, ahol laksz, ezekre egyedül is nyugodtan kilátogathatsz.

Iktass be minden napra egy jócselekedet!

-sétáltass menhelyi kutyákat

-hétvégente vigyél reggelit a szüleidnek az ágyba

-vásárolj be egy közeledben élő idős embernek

-vegyél fagyit egy hajléktalannak

-szedj szemetet

-ültess virágot

-ragassz ki pozitív idézeteket pl. buszmegállókba

-mosolyogj mindenkire aki szembejön veled az utcán

-vegyél lufikat, fújd fel őket és osztogasd szét egy parkban

2016. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kipróbálhatnád a geocachinget. ( [link]

Van egy jó alkalmazás ami megmutatja milyen ládák vannak a közeledben. :)

2016. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!