Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Merengőn hány megtekintés...

A Merengőn hány megtekintés számít soknak?

Figyelt kérdés

És amúgy miért nem nagyon írnak kritikát? Van egy sztorim fent, az első fejezetet 200-an megnézték, egyelőra 5 fejezet van fent, igaz az ötödiknek mindössze 164 megtekintése van, de akkor is: e közül a 100 ember közül, hogyhogy csak kétten tudnak kritikát írni? Nem ezeket a kielemző kiselőadásokat várom, de ha valaki végigolvassa, akkor annyit szerintem illene írni, hogy itt jártam, tetszett, vagy ilyesmi. Nyilván én se írok mindig de általában pár sort mindenképpen írok, ha már elolvastam valamit. Bocsi h kiakadtam...

Térjünk vissza a kérdéshez: Hány megtekintés sok? Mert én úgy érzem magam, hogy úristen több mint 100 embert érdekelt, amit írtam, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem olyan nagy szám :)



2016. jún. 5. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel a megtekintés nem egyenlő az elolvasással, így teljesen lényegtelen a dolog.
2016. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy írod is csak ketten írtak róla valamit. A legtöbb ember csak belekukkant aztán továbblép.
2016. jún. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom nem, de azért hány olyan pszihopata szaladgál, aki fogja magát, és végigkattintgatja a fejezeteket xd
2016. jún. 5. 14:42
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó, de minden fejezetbe csak belekukkant?
2016. jún. 5. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:
A fejezetek külön-külön vannak fent nem? Nyilvánvalóan megnézi, hogy mik az új feltöltések, rákattint, eldönti, hogy érdekli vagy sem. Tök mindegy, hogy ez az ötödik fejezet, ha érdekli majd megkeresi az elsőt és onnan olvassa. Egyáltalán nem biztos, hogy ugyanazok a személyek nézték meg a fejezeteket. Ráadásul az sem biztos, hogy a Merengő minden egyes embert csak egyszer számol, vagy akár tízszer is, ha az adott ember tízszer rákattintott. Sőt a számok közt jó eséllyel a saját rákattintásaid is ott vannak.
2016. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha ezt minde beleszámoljuk, akkoe sem ketten, vagy öten, vagy hatan olvasták, hanem körülbelül tízszer annyian, és fenntartom a véleményemet, hogy bunkóság nem írni kritikát, ha valaki végigolvassa. Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 5. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!