Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Anime-fanfiction Style-lal...

Az Anime-fanfiction Style-lal mi történt?

Figyelt kérdés
Mostanában nem elérhető az oldal és nem tudom, hogy ez a szokásos-e vagy esetleg megszűnt.
2016. okt. 13. 13:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, hogy az ahq szerverén vannak-e még, azon egy időben nagyon gyakran volt szerverhiba. Ez valami adatbázishibának néz ki, amit a rendszergazdájuk kellene megoldjon. Mióta van ez?
2016. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy egy hete. Szerinted milyen hamar lesz jó megint?
2016. okt. 14. 14:10
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát ha már egy hete nem csinálták meg, az nem túl jó jel.
2016. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igazából régebben gyakran előfordult, hogy egy-két napra nem volt elérhető, amikor túl sokan voltak fent, az elmúlt időszakban viszont nagyon lecsökkent a látogatók száma :/ Mindegy, azért remélem, hogy nincs még vége :(
2016. okt. 14. 17:23
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg még mindig az ahq-n van, ha ez már többször előfordult pár napra. Ha esetleg tudsz az oldal készítőihez valami elérhetőséget, akkor megkérdezheted, hogy mi a helyzet.
2016. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mostanában sem elérhető
2017. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Mar jelentettek a szervertulajnak. Elvileg "dolgoznak rajta" meg a faces csopiba azt olvastam, hogy koltozik is az oldal
2017. febr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Az oldal jelenleg költözés alatt áll, ezért nem elérhető. Nem kell aggódni, nem tűnik el örökre a süllyesztőben, mindössze időre van szükség az adatok átmentéséhez.
2017. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Valaki esetleg tudja mi van az oldallal? vagy hogy meddig tart még ez a költözés?
2017. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Jó lenne, ha már működne, még decemberben azt mondták, hogy januárra talán meglesz. Hát új hírt mondok június van...
2017. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!