Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennyi kell és mennyire...

Mennyi kell és mennyire tartós? Egyáltalán érdemes e ilyet használni?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam halloween buliján Harley Quinnek szeretnék öltözni. Szinte már fekete, sötétbarna hajam van. A fehér a rózsaszín és kék hajszínező kréta mennyire fogná be a hajam és mennyi kellene belőle ahhoz hogy a kívánt hatást elérje? Mennyi ideig hat? EGy mosással lejön? Mert másnap olyan programra megyek ahol már nem kéne hogy látszódjon. HA nem hat az én hajarmra akkor érdemes parókat rendelni/venni? A rendelés mennyi idő alatt érkezik meg?

Bocsi a sok kérdést! Előre is köszi a válaszokat! :)



2016. okt. 23. 09:23
 1/1 Ylyria ***** válasza:
Szerintem, ha a jelmezed amúgy rendben van felesleges a fehér hajkréta. Én is Harley voltam és csak a hajam végét színeztem be (világos barna hajam van), de ha a többiek is ismerik Harleyt akkor fel fognak ismerni, akkor is, ha nem színezed be a hajad.
2016. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!