Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Amatőr fotósnak ajánlanátok...

Amatőr fotósnak ajánlanátok tükörreflexes gépet?

Figyelt kérdés

És esetleg melyik az a modell, ami bevált neked? Nem vagyok profi, csak hobbi szinten csinálom, általában a kutyusomat szoktam fotózni, és ilyen egyszerű digitális gépem van, és szeretnék egy kicsit komolyabb gépet, amivel jobb minőségű képeket lehet csinálni.

Ár az annyira nem fontos, van rá keretem bőven.

Köszi előre is. :)


2010. ápr. 27. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha még amatőr vagy, először érdemesebb lenne csak egy "turistagépre" beruházni, olyan 20k körül már abból is van jóféle. Előbb tapasztald ki az alapbeállításokat, záridőt, fehéregyensúlyt meg ilyeneket... elég bonyolultak ezek így külön-külön is, nemhogy egy jobb gépen egy csomó másik funkcióra is kéne ügyelned..


Ha már kicsit jobb vagy, és komolyan gondolod a fotózást ( én is csak hobbiként kezdtem :-)), akkor érdemesebb beruházni egy tükörreflexesre.

Persze ha MOST van rá keret, esetleg valami utalványod vagy ilyesmid van, akkor ne szalaszd el a lehetőséget, vedd meg nyugodtan, bajod nem lesz (:

Tükörreflexesből én az Olympost ajánlom, de majd kitapasztalod a későbbiekben, melyik az a márka, ami jobban kézre áll számodra.


13/f

2010. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nevelő szüleimtől kapnám ajándékba, azt mondták nem veszik meg a gépet, meg nem is adják oda a pénzt, hanem majd én kiválasztom, együtt megvesszük, azt mondták van rá 300e forintjuk. Nekem ennyi pénzem a büdös életbe nem lesz fényképezőgépre, ezért gondoltam rá hogy most veszek egy tükörreflexeset. :)

Köszi a választ. :)

2010. ápr. 28. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!