Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Copic vagy Copic ciao?

Copic vagy Copic ciao?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban az árát? (Olyan válaszoltól, hogy egyik se kérlek kíméljetek) És honnan lehetne ilyen filctollakat rendelni? A válaszokat előre is köszönöm. :D

2016. nov. 15. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Rendelni nem tudom honnan éri meg, de 3 féle Copic van az eredeti (felejtős), a ciao és a sketch. A sketchből több szín van, de itthon boltokban kb csak ciaot láttam. Az ecsetek ugyanolyanok minkettőn, csak az egyik kicsit több tintát tud tárolni, de mivel újratölthetőek sztem ez nem számít annyira.

Budapesten láttam a Green Papírnál(Allee és Westend aszem) meg az úristenfesték! nevű művészellátóban - biztos van több helyen is de én ezeket tudom biztosra.

2016. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt az Örs vezér téri Árkádban a Kes Papírban is, most nem tudom, évek óta nem jártam arra.

A klasszikus Copic azért jobb, mert tovább tart, a kezdők inkább a Ciao-t szeretik, mert ecsetfilc az egyik vége, könnyebb vele rajzolni. (Ha van gyakorlatod, akkor a másik sem gond.)

Rendelni, azt hiszem, hogy a művészellátó pont hu-ról is tudsz.

2016. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!