Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek is rohadt vicces...

David2113 kérdése:

Szerintetek is rohadt vicces gyerek OwnMcKendry? Besírok rajta amikor nézem.

Figyelt kérdés

#vicces #Baktat a pistike
2016. nov. 22. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én idén nyáron kezdtem el nézni, azóta kb. az összes videóját láttam már, mindegyiket vagy 5x. Viccesnek nagyon vicces, de amiért én szeretem az elsősorban az, hogy emberileg is nagyon ott van. Egyik magyar YouTube-os sem tudta lekötni a figyelmem soha, de neki sikerült. c:
2016. nov. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ő a kedvencem :D Ha ő nem vidizne nem ismerném a fnafot és nem lenne miről animáljak,mivel más játék nem igazán ihletett meg (talán az Undertale egy kicsit).Ja és ha nem ismerném a fnafot most nem lennének barátaim.A suliban senki se barátkozik nagyon velem van 2-3 ember aki barátkozik velem,de ők se nagyon.Neten ismertem meg pár fnaf fan kokonoshit c: . Ők sokkal jobbak int a többiek a suliban.
2017. jan. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
OwnMcKendry azaz Peti már nem gyerek 25 éves. De amúgy nagyon szórakoztató
2017. jan. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Simplenoob válasza:

1:Rohadt vicces

2:Ez a kérdés benne van a vidijében :DD

2017. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is nagyon vitszen annyira jó videos
2017. jan. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Durva jó videos annyira jól csinálja a videókat bele éli magát csak így tovább 👏👏👏👏👏👏👏👏😃
2017. jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Springtrap-girl ***** válasza:
Imádom a srácot! :) Nagyon jó videóat készít és mindig szakadok mikor őt nézem :D Own ha látod ezt a választ (ami nem valószínű) akkor üzenem hogy soha ne hagyd abba a videózást :D 👍👍
2017. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!