Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Bungou stray dogs fanok!...

Bungou stray dogs fanok! Érdekelne titeket egy ilyen fanfiction?

Figyelt kérdés
A történet yaoi elemek et tartalmaz! Egy 15 éves lányról, Kiráról szól aki csatlakozik a dokmaffiához. Összebarátkozik Chuyával és Akatagawával, akik mesélnek nekik az ellenségükről a fegyveres nyomozóirodáról. Szóba kerül Dazai aki nagy nőcsábász hírében áll és összetörte az egész dokmaffia szívét. Kira megfogadja hogy bosszút áll a férfin amiért megalázta a barátait. Ne tessék semmi perverzre gondolni. Többet nem árulok el ;)

#anime #Yaoi #soukoku
2016. nov. 23. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán... kliséhegy. Meg yaoi, szóval amúgy sem.
2016. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd a klisét építő kritika szinten?
2016. nov. 23. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A klisén nincs mit kifejteni. Nőcsábász, aki mindenki szívét összetöri, önjelölt bosszúálló, aki az esetek legnagyobb részében végül örök szerelmese lesz az említett szívtiprónak. Ha nem olvastam már ilyenből tízet, akkor egyet sem. Mondjuk a yaoi rész miatt gondolom nem fog összejönni a sráccal, de ez csak egy dolog.
2016. nov. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem igazan erdekelne engem
2016. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
52%
Engem érdekelne. Ha gondolod küldd el privátba a sztorit vagy egy linket ahová felteszed.
2016. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Engem kifejezetten érdekelne.:) Egy próbát mindenképp megér! Főleg, ha csak tartalmazz pár yaoi elemet, és nem az a fő vonal.

Az elmondásod alapján nekem elnyerte a tetszésemet,szóval mindenképpen szólj, ha belekezdesz, mert az első olvasóid között leszek! :D

2016. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Érdkelene
2017. márc. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!