Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Katit nyaltam fel 3x lehet...

Katit nyaltam fel 3x lehet bajom tőle?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor ram sóztak katit .. megvettem haverral de elseje óta en olyan szarul vagyok mint meg soha ... elsején mely depresszió .. örülök ha 2 órát aludtam most is ébren vagyok mi ez ??? Mikor múlik mar el ? Aki próbálta mar írjon en ezt soha többet undorito ... eki oké meg Fű de más nem :(

2017. jan. 3. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Julit nyaltam , de nem undoritó , hanem nagyon jó volt.
2017. jan. 3. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen szart venni, mikor annyiféle jóság van amitől nem lesz bajod másnap? El fog múlni egyébként pár nap múlva, ne fossál be.
2017. jan. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igyál sok folyadékot, egyél könnyű ételeket és sok vitamin.
2017. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj csak fel kell dolgoznod, hogy drogot fogyasztottál 3-4-5 nap alatt jobban leszel csak fontos, hogy legyen folyamatos folyadékpótlás meg egyél is.
2017. jan. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A kati(mefedron avagy 4-MMC) Magyarországon illegális, kábítószerré átsorolt anyag.

Egyébként meg biztos, hogy nem mefedront kaptatok mivel már gyártani sem gyártják. De vannak mefedron analógok(3-MMC,3-CMC, stb stb.) Valószínűleg azt kaptatok, egyébként ezek elég silány minőségűek. Vannak helyette sokkal de sokkal jobb és nem mellesleg biztonságosabb szerek is(és nem az alkoholra célzok) ;)

2017. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!