Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Smároltam egy ismeretlen...

Smároltam egy ismeretlen sráccal. Ez nagyon ri*ancos?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és a vizsgák előtti rengeteg tanulást megelégelve hétvégén elmentem bulizni pár barátommal. Minden jól ment, nem ittam szinte semmit. Odajött hozzám egy pasi, táncolni akart velem, abba belementem. Aztán meg hirtelen lesmárolt. Először nem tudtam mit kezdjek a dologgal, aztán hagytam magam. Ettől eltekintve rendes srácnak tűnt, egyáltalán nem fogdosott, csak csók és buli. Aztán beszélgettünk is. Én még ilyent soha nem csináltam és annyira hülyén, meg ri*ancnak érzem magam... Nektek mi a véleményetek erről?

2017. jan. 14. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nyilvan agyadra ment a sok tanulas, es kiengedted a gozt. szerintem ettol nem vagy az, elvegre nem dobtad szet neki a labaidat es meg buntudatod is van ezutan

ne aggodj :) es sok sikert a vizsgakhoz!

2017. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyszer belefér :) mással is fordult már elő ilyen
2017. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!