Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek érdemes elkezdeni...

Otaku1238 kérdése:

Szerintetek érdemes elkezdeni a cosplay-ezést?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom rajta, de mindig arra jutok, hogy minek.

2017. jan. 18. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed minek, akkor nem érdemes. Ez egy hobbi, ha téged szórakoztat és örömet lelsz benne akkor csináld és mindenképpen érdemes, hisz boldoggá tesz, tanulsz, fejlődsz, szórakozol általa. Ha felesleges elfoglaltságnak tartod és nem tudod szívvel lélekkel csinálni (ami elengedhetetlen hozzá, mert nem kis munka van egy egy cosplayben) akkor természetesen nincs értelme neki fogni.
2017. jan. 19. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ
2017. jan. 19. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy szeretnéd ezt csinálni, akkor igen. Én is most kezdem, most kaptam karácsonyra egy varrógépet, úgyhogy kezdem a varrás tanulást, a nyári mondocon lesz az első
2017. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem abszolút érdemes, de csak ha nem sajnálod a beefektetett időt, energiát és persze pénzt. ;)

Valószínűleg én a nyári mondoconra készülök el az első cosplayemmel, de már most nagyon nagyon várom

2017. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!