Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy van a c*gány zenéken...

Hogy van a c*gány zenéken ekkora megtekintés?

Figyelt kérdés
Amik a youtubeon vannak cigányzenék (noname előadók teljesen semmitmondó dalaikkal) utóbbi néhány évben tűntek fel, és észrevettem, hogy irreálisan magas a megtekintésük, konkrétan 2-3-4 milliós megtekintés van rajta... Feliratkozójuk persze alig, a kommentek aránya is elenyésző a megtekintésekhez mérten... És ezek persze mindig arról a néhány bizonyos csatornáról van feltöltve... Szóval nekem valami bűzlik, ki van csukva hogy ezt ennyien megnézték, valószínűleg vették a nézettséget.

2017. jan. 19. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Ami jó az jó tesvírem, nem kell az irigykedés.
2017. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak gyanús h pl legismertebb magyar előadók tudnak csak ekkora megtekintést csinálni, akiket hívnak mindenféle fedztiválokra ismertek, akár a külföldieknek is. Akikről meg írtam még falunapokon sem láthatók.
2017. jan. 19. 09:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Mutatnál egy ilyet?
2017. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát gondolom a sok raj minden nap ugyanazt tolja újra és újra.
2017. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ez konkrétan sehol nem ér 2 millás nézettségrt...

2017. jan. 19. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokan csak a vicc kedvéért hallgatják
2017. jan. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... A kis grofot még megértem de ezeket nem, ki hallgatna ilyet viccből?...
2017. jan. 19. 10:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Természetesen vették, nekem ne mondja senki, hogy kis grófo egyik dalát 27 millióan nézték meg :D

Persze lehet, hogy magyarország cigánylakossága amikor csak teheti, elindít egy lejátszási listát, és minden nap meghallgatja minimum százszor az adott számokat.

2017. jan. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok a cigány.
2017. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok a hülye Magyarországon !!Azok szavaznak orbánra is.
2017. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!