Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A School Days animéval lenne...

Roadkill kérdése:

A School Days animéval lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés

-Katsura-val mi történt hogy bekkatant?

-Sekai hogy vágta meg a kezét?

-Sawannaga tényleg lefeküdt Katsurával?

-Katsura miért nem látta kis babát,Sekainál?

Kérlek irjátok meg mert én végig néztem és még 18 éves fejjel sem tudom,lehet velem van a baj :D Előre is köszönöm a válaszoitokat :D sziasztok



2017. jan. 21. 15:07
 1/4 anonim válasza:

- Katsura egy yandere, és piszkálták

- Ezt én sem tudom...

- Sajnos, Sawanaga inkább megerőszakolta minthogy lefeküdt vele

- Mert ugyan Sekai lefeküdt Makotoval, és azt mondta, hogy terhes, de hazudott, nem volt az.

2017. febr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen,köszönöm de várj ha Sekai nem volt terhes miért kellet hazudni?
2017. febr. 4. 20:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Na egy kis pontosítás, ha még érdekel. Katsura nem volt yandere, az teljesen más személyiséget jelöl. Azért "kattant" be mert elvették tőle Makotót, majd mikor visszakapta, újra elvették tőle, de már végleg. Sekai kezére én sem emlékszem de ha megmondod melyik rész volt talán kiderül. Sawanaga megerőszakolta is meg nem is. Látszódott, hogy Katsura nem ellenkezett, de nem is akarta. Sekaion nagy nyomás volt már, lehet csak a bemesélte magának, vagy hazudott hogy ezzel magamellett tartsa Makotót, vagy valóban terhes volt. Katsura módszere nem igazán hatásos vizsgálat, mert nagyon az elején volt még, jó hogy nem látott semmit.
2017. márc. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :D persze hogy érdekelt,még irhatok akármit ami eszetekbe jutt :D
2017. márc. 12. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!