Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani jó youtube...

Tudnátok mondani jó youtube csatornát? (kritériumok a leírásban)

Figyelt kérdés

Animációs csatornát üzemeltetek, de a rajzolás önmagában elég monoton, még zene mellett is. Olyat keresek, amit kizárólag hallgatni kell, mert a rajzra kell figyelnem.

20 éves vagyok, ezért értelmes ajánlást kérek, nem Középsulit, meg Szabyestet vagy kit.

Mostanában a Dumaragu-t hallgattam, de ki nem állhatom Simon-t. Valami hasonlót keresek, csak más személyiséggel. Szóval valami történet mesélős, érdekességekről beszélő csatorna kéne.



2017. aug. 12. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Videómánia, HollywoodNewsAgency, Justvidman, Caff?
2017. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Justvidman áll talán a legközelebb a Dumaragus dologhoz a szintén animációs jellege miatt.
2017. aug. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Videó mániát ismerem, de csak a régi részeket szeretem

HollywoodNewsAgency-t nagyon szeretem, de az össze vidit láttam

Justvidman összes vidit láttam tőle is

Caff-ot nem ismerem, de lecsekkolom


Viszont mint mondtam, én csak HALLGATOM, ezért JustVidmennél még hátrány is lenne az animáció. Dumaragu-ból Simon csak beszélt, mozgatta a karját és ilyenek, de JustVidman-nél illik nézni is a videót, hogy átjöjjenek a poénok :) Nagyon szépen köszönöm az ajánlásokat, jöhetnek még!

2017. aug. 13. 09:54
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nabu Hoshinak (Palcsu Ákos) is vannak olyan videói, amelyeket elég hallgatni. :)
2017. aug. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ismerem, de sajnos az összes videót megnéztem tőle, ami érdekelt :s Bocsi hogy nem írok csatornákat, de magamtól nem jutnak eszembe, mert csak néhányra vagyok feliratkozva. Természetesen mennek a zöld pacsik :)
2017. aug. 13. 23:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Retroshock! csatorna Antifaces videói. A többihez kell a kép is, mert régi szörnyfilmeket kritizál vicces formában, és vannak poénok, amik csak a képpel sülnek igazán.
2017. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az összeset láttam abból is :s
2017. aug. 24. 19:55
 8/12 anonim ***** válasza:

Zállatorvos


Szórakoztatóan, de szakmailag hitelesen, közérthetően adja elő animációkkal a különböző állatbetegségeket, baktérium-vírus különbségét, stb. Ezekben több phd és dr fokozattal rendelkező személy segíti. A videók 7-12 perc közöttiek, nagyon jó humorral átitatva.

2017. szept. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
mondtam hogy csak hallgatni tudom...
2017. szept. 4. 20:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!Ha még aktuális a kérdés,akkor Para Kimet ajánlanám,ha nem baj,hogy lány.Vannak sztorizgatós videói,én azokat szoktam rajzolás és tanulás közben "nézni":)
2017. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!