Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az előfizetett magazinokat...

Az előfizetett magazinokat kb. mennyi idővel a megjelentés után postázzák ki?

Figyelt kérdés
Idén fizettem elő először magazinra. Pár napja már megjelent az új szám, az újságárusoknál már láttam. De nekem még nem jött meg postán. Mennyi ideig várjak vele, mielőtt elkezdek nekik panaszkodni, hogy nem jött meg? Egyáltalán mi van akkor ha nem jön meg, mert a postás lenyúlja? Akkor így jártam? Az 1 éves előfizetést nem lehet visszavonni az 1 év közben?
2017. nov. 7. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor én fizettem elő magazinra, utoljára már vagy 10 éve, akkor ha nem jött meg vagy sérült volt, csak írtam a kiadónak és küldtek egy újat. Ha a postás nyúlja le, gondolom a postán kell panaszt tenni, vagy a rendőrségen feljelentést. Ezzel a kiadó nem tud mit kezdeni. Ha rendszeresen nem fog megjönni a megjelenés hetében, akkor is érdemes lehet panaszkodni, bár én már nem emlékszem, hogy nekem mennyire pontosan hordták ki.
2017. nov. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Mennyi ideig várjak vele, mielőtt elkezdek nekik panaszkodni, hogy nem jött meg?"


2-3 nap után. Van olyan kiadó aki előbb postázza és egy nappal a megjelenés előtt megkapod. Minden kiadónál más.


"Egyáltalán mi van akkor ha nem jön meg, mert a postás lenyúlja?"


Kérsz pótlást a kiadótól. Megküldik...


"Az 1 éves előfizetést nem lehet visszavonni az 1 év közben?"


Bármikor írásban felmondhatod és visszaküldik a maradék pénzt is.

2017. nov. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, közben megjött a magazin. :-)


November 3-án (péntek) jelent meg és 9-én (csütörtök) hozta a postás.

2017. nov. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!