Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki már volt Amerikában...

Aki már volt Amerikában Summer Campen, válaszolna pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Kb. mennyi költőpénzt vittél magaddal?

2. Mire volt elég ez a pénz?

3. Mennyi ideig voltál még Amerikában a munka után?

4. Hol voltál helyileg?

5. 10-es skálán értékelve milyen volt az egész élmény?

6. Nagyon fárasztó volt a munka? Lehetett azért pihizni, aludni?



2017. dec. 25. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

szia :D

1,kb 250$, de nyár közben kaptam itthonról még kb plusz 200-at.. :D

2, a fizetésemmel együtt elég sok mindenre, vidámpark, nyugati parton nemzeti parkok, New York..

3, 2 hetet

4, Pennsylvania államban

5, 22 minimum :D

6, elég fárasztó, de éjszaka azért aludhattunk :DD meg napközben is voltak szünetek, beosztástól függően

2017. dec. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1. $900 költőpénzt vittem (elég sokáig gyűjtöttem rá, mert úgy voltam vele, hogy ha csak egyszer mehetek, akkor mindent meg akarok nézni, ki akarok próbálni)

2. Kevesebb költőpénz is elég lett volna, én főként felesleges dolgokra költöttem, de amúgy a tábor ideje alatt nem nagyon fogsz költeni, mivel csak heti 1 szabadnapod lesz. Aki $200-t hozott, az is nagyon jól elvolt.

3. 17 napot

4. A táborom Massachusettsben volt. Ahol utazgattam: Niagara, Buffalo, New York City, Washington D.C., Las Vegas, Grand Canyon South Rim, Antelope Canyon

5. 10 :)

6. Én a legrosszabbra készültem, de egyáltalán nem volt durva. 6:30-kor kezdődött a munka, ami 14:00-ig tartott (közben egy 10-15 perces kávészünettel), utána délután pihi és megint munka 16:30-tól kb. 20:00-ig, de a végére már jobban belejöttünk és 19:30-kor végeztünk. Én salátabáros voltam, ami szerintem a legjobb munkakör :) Fárasztó volt, de volt idő pihenni, és a konyhában is jó hangulat volt, úgyhogy gyorsan teltek a napok.

2018. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!