Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SoS Tanacsokat tudtok adni?...

SoS Tanacsokat tudtok adni? Hogyan vegyem rá anyukámat hogy elengedjen diszkoba? SoS

Figyelt kérdés
Szóval..most penteken(2018.07.13.)szeretnék elmenni diszkoba a baratnoimmel mert masnap este utazok el nemetorszagba es szeretnenk egy kicsit izgisebb elbucsuzast mint h csak felmegyunk egy helyi cukrazdaba vagy ilyesmi. És nemtudom mit kellene tegyek hogy elengedjen szoval takaritok mosogatok jo vagyok de egyebkent meg nem kerdeztem meg felek es ha nemet mond akkor meg bőghetek mint valami szerencsetlen es a diszko a varosunkhoz enagyon kozel levo masik varosban lesz es valoszinu hogy noverem is ott lesz a baratjaval ugyhogy az megjobb a masik indok amiert nagyon szeretnek menni az az hogy lesz ott egy srac akibe en nagyon bele vagyok esve es en is tetszem neki nagyon
2018. júl. 10. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez nem SOS kérdés, mert semmi köze az életben maradáshoz. Nem fogsz több, jobb válaszokat kapni mert hatalmas problémának állítod be a diszkóba menést, és a te kérdésed sem fontosabb a másénál, úgyhogy erről inkább szokj le.

Hány éves vagy, 12? Ha nem enged el akkor nem bőgni kell meg toporzékolni mint egy gyerek, hanem annak a lehetőségnek örülni és kihasználni ami van. A kérdés leírása alapján te még bőven nem tartasz ott agyilag hogy egyedül az éjszakában egy másik városban rázd a segged.

2018. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

16 vagyok és ezt tartsd meg magadnak nemtudod mivan csak annyit tudsz amennyit ide leirtam

Normális valaszokat varok akik bele is gondolnak h ez milyen nekem nem csak elolvasom es nyersen ide irok gyors valamit koszi

2018. júl. 10. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:
A szórakozás helyett egy nyelvtan korrepetálás alkalmával búcsúzkodjatok inkább, annak értelme is van.
2018. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, nem beszélek ostobául :(
2018. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha nem iszod magad segg részegre, és ezt anyud is tudja, megbízható vagy akkor szerintem elenged. Főleg, hogy a nővéred is ott lesz.
2018. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ForestGump válasza:
Bitosítsd róla, hogy időben hazaérsz, jó társaságban leszel. Mond amit hallani akarnak, de én is azt mondom, hogy még fiatal vagy a diszkóhoz. Várj még egy évet.
2018. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!