Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki használ...

Van itt olyan, aki használ Wattpadot és a Tokio Hotelt is szereti?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mennyien olvasnák, ha elkezdenék egy TH fanfictiont... Szóval, ha van itt olyan Wattpad használó, aki TH fan az jelezzen. :)

2018. szept. 17. 20:39
 1/10 tomiEmO válasza:
A wattpad az egy közösségi oldal? Mert én imádom a TH-t, és örülök hogy találkozok fanokkal, mondjuk én a régi számaikat szeretem, még a humanoid album elmegy, de a régebbiek tetszenek. Meg én akkor lehet hogy letölteném azt wattpadot ha egy közösségi oldal. Remélem válaszolsz
2018. szept. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hasonló igen. Különböző témákban írnak történeteket mindenféle hírességekről. Persze nem csak olyanok vannak. Rengeteg témában lehet írni és olvasni egyaránt. Remélem felkeltette az érdeklődésedet. Jó látni, hogy van még olyan aki szereti a TH-t. ^^
2018. szept. 28. 20:03
 3/10 tomiEmO válasza:
Lehet megnézem ezt a wattpadot, érdekelne amit a TH-ról írnál.
2018. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tomiEmO válasza:
Ja, meg én is örülök hogy találtam TH fant^^
2018. szept. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha normális a sztori, érdekelne. Bár csodálkoznék ha jó történetet találnék a wattpadon, a többség még másodikos szinten se tud fogalmazni ott.... Fehér holló a jó írás a wattpadon.
2018. szept. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én eddig rengeteg jól fogalmazott sztorival találkoztam. Bár én csak egy témában olvasok ott, de amiket eddig olvastam, azok fantasztikusak voltak.
2018. okt. 2. 19:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor megköszönném ha mutatnál párat, szeretek olvasni. Bár amiket eddig nekem jó sztoriként mutattak onnan, legnagyobb jóindulattal is harmatgyengék voltak. Nagyon örülnék ha valaki kimozdítana abból a meggyőződésemből, hogy a Wattpad egy írás-hulladéktelep. Na ez most cinikusan hangzott, pedig tényleg boldoggá tenne ha jó sztorikat találnék ott, olyan Synus-szintűeket. Ez az egyik amire ott tényleg azt mondanám hogy kiemelkedően jó.
2018. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire érdekelne Téged azok az irományok, amiket én olvasok. Egyedül Kpop témában olvasok, viszont ott tényleg vannak nagyon jók. Ha továbbra is érdekelne, akkor írj és szívesen írok neked pár címet.
2018. okt. 3. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekelne, szeretem az ilyesmiket.
2018. okt. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

CsAnnaBella - Tartózkodó kérelem MinMinHa1315 - Szerelem a szomszédban


Szerintem érdemes Tőlük olvasni.

Az összes "könyvüket" olvastam és sosem csalódtam.


Jó szórakozást hozzájuk. ^^

2018. okt. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!