Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Diszgráfiás vagyok és nagyon...

Diszgráfiás vagyok és nagyon megszeretnék tanulni rajzolni, tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Nos, kiskoromban eléggé sokat rajzoltam képregényeket egyéb történeteket de nem néztek ki úgy mint ahogy egy 3-4.es tanulotol azt elvárják.Ezért csúfoltak kinevették a rajznak titulált irka firkáimat.azóta eltelt 8-9 év,és szeretném előröl kezdeni gyakorolgatom egy fél éve de nem igazán haladok mert ugye diszgráfiát állapítottak meg nálam még 7.ben. és egy egyenes vonalat se tudok húzni vagy csak nagyon nehezen.Nem szeretnék olyan nagyon élethű képeket csinálni ami már-már olyan mint egy fénykép inkább az ilyen manga/képregény stílushoz ragaszkodok.

2019. máj. 8. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorold a helyes vonalvezetést, akármilyen lassan is. A lényeg, hogy a helyes mód rögzüljön. Sok-sok ceruza múlva gyorsul majd, és rajzolsz.
2019. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
100%
A diszgráfiának semmi köze nincs a rajzképességhez.
2019. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!