Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Perfekcionisták - Lesz 2. évad?

A Perfekcionisták - Lesz 2. évad?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hiába is nézek bárhol utána, sehol semmit nem találok. A PLL Spinoffjának A Perfekcionistáknak lesz 2. évada?

Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2019. szept. 22. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyenlőre nincs még róla semmi infó. Hivatalosan se nem lett kaszálva, se nem lett bejelentve a 2. évad. Az első évad premierje óta még nem telt el 1 év, így még van idejük bejelenteni, bár minél tovább húzódik, annál kevesebb az esély a 2. évadra.
2019. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos kaszálták a sorozatot, így nem lesz 2. évada.
2019. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én most néztem meg a sorozatot, személy szerint nekem nagyon tetszett. Ti nem vagytok dühösek amiatt hogy nem lett 2.évad? Mármint rengeteg mindenre nem kaptunk választ, ami engem nagyon érdekelt volna... Például, hogy ki ölte meg valójában Nolent vagy, hogy ki is az a bizonyos Professzor. Mindenesetre én iszonyatosan sajnálom, hogy nem lesz folytatása, én bármeddig elnéztem volna.
2020. ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nemrég fejeztem be az első évadot. Én is szívesen néztem volna tovább, kár, hogy nincs több évad. Olyan rossz, hogy ilyen esetekben nem tudjuk meg, hogyan folytatódott/végződött volna a történet. :(
2020. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is zavar, hogy nem lett folytatása. 3-as, Nolent Jeremy ölte meg, Catelin barátja.
2022. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!