Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kedvenc sorozataid, filmjeid...

A kedvenc sorozataid, filmjeid hirtelen felkapják. Ha már mindenki csak arról beszél, naponta alakulnak a rajongói klubok, és állandó beszédtéma, nem ábrándulsz ki végül belőle?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem.
2010. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hinném, de átkozottul irritálna a helyzet.
2010. júl. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ki nem ábrándulnék, de nagyon idegesítene...és érzem, hogy a Glee-vel ez fog történni, amint elkezdi adni a retekklub...:/
2010. júl. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem.A Spartacus sorozatot pl február-márciusban láttam,de csak mostanában lett felkapott,megérdemelten.
2010. júl. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért lenne annyira irritáló ez? Most az emberek szeretnek dolgokat felkapni, akkor miért baj hogyha egy általad nagyra tartott dolgot kapnak fel? Jobb ha egy Alkonyatot kapnak fel amit mondjuk utálsz? Nekem nem. Bár talán én is jobban örülnék ha csak simán jókat kapnának fel nem a legjobbakat, de irritálni közel sem irritálna. Amúgy miért ábrándulnék ki? Hol érdekelnek engem mások? Egyébként ebből az alkonyat felkapásból is annyit érzékeltem hogy esetleg többször említik, és filmes körökben főleg elég nagy beszédtéma volt (talán még az van.) De nem ilyen brutál felkapás hogy akkor mindenki edwardnak és bellának nevezi el a fiát-lányát és alkonyatos pólókba járnak. Csak egyszerűen sokan belikolgatják, sokan nézik, beszélnek róla. Egyébként a South Parkot is felkapták, amit régen imádtam és nem azért nem imádom már, mert mindenki belájkolja hanem mert a 9. évadtól szerintem egyszerűen pocsék lett. Annyiból jelent nekem ez a rajongás problémát hogy nem tudom hogy ő tényleg szereti\divatpicsä. Mert én nekem volt olyannal dolgom aki belájkolta a LEGNAGYOBB divat filmeket és sorozatok (mellesleg zenéből is így állt.) és amúgy egy szót sem tudott hozzászólni egy komolyabb South Park fan témához. Szóval így arra jutottam, hogy ami idegesítene az az lenne, hogy inkább legyen valaminek egy 100 főből 5 fős rajongótábora, de ők imádják és lehessen velük erről "komolyabban" beszélgetni, mint hogy mindenki belájkolja mert az a divat és így már teljesen elveszti a jelentését az egész rajongás, a sok divatlájker miatt.
2013. júl. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De.
2021. ápr. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!