Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek Brie Larson legjobb...

Melyek Brie Larson legjobb filmjei? Ti melyiket kedvelitek a leginkább? Melyikben nyújtja a legjobb alakítást?

Figyelt kérdés
Imádom azt a színésznőt, szerintem tökre tehetséges és szimpatikus, kíváncsi vagyok nektek melyik filmjei jönnek be a leginkább, melyikben nyújtja a legjobbját. Többet is írhattok.

2019. nov. 18. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Az oscar miatt is alakítás szempontjából A szoba a legjobb filmje.

A Marvel kapitányt sokan támadják, igazából az önmagában nem is egy nagy durranás, inkább azért jó, mert egy nagy egész része, amire már sokan vártak.


A Kong koponya szigetet én kedvelem, de talán azért is, mert a 2005-ös King Kong az egyik kedvenc filmem, a látvány zseniális, de mint karakter, amit megformál, teljesen felejthető, nem is az a lényeg a filmben.


Ezt a hármat láttam tőle, úgy számomra A szoba a legjobb filmje.

2019. nov. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átmeneti állomás
2019. nov. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszatértél? :D:D
2019. nov. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

21 Jump Street

Don Jon

Kong: Koponya-sziget

2019. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

short term 12

a szoba

2019. nov. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!