Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mógus professzor önszántából...

Mógus professzor önszántából engedélyezte Voldemortnak, hogy "a testébe költözzön"?

Figyelt kérdés

Vagy félelemből, vagy halálfaló volt, vagy konkrétan az nem ,csak afféle, vagy ő amúgy jóarc volt?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. nov. 27. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, benne a van a könyvben hogyan találkozott vele. Olvasd el! :)
2019. nov. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudast es hatalmat igert neki cserebe ha jol emlekszem, bar regen olvastam mar a konyveket
2019. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Olvastam,de nagyon régen:)

Köszönöm, mentek a zöldek! :)

2019. nov. 27. 21:56
 4/7 Látomtanácstalanvagy válasza:
100%
Mógus professzor éppen a felfedezőútján volt, amikor Voldemort közelébe tévedt. Voldemort meggyőzte őt, hogy csatlakozzon hozzá, tehát igen, szabad akaratából döntött. Viszont szerintem ha azt is mondta volna hogy nem, Voldemort rákényszerítette volna🙃
2019. dec. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,erre is ment a zöld! :)
2019. dec. 15. 13:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szabad akaratából döntött így, hisz sok mindent ígértek neki, és a világ legerősebb fekete mágusának különben sem túl jó ötlet nemet mondani. Szerintem, ha nem engedélyezte volna, Voldemort akkor is bele költözött volna. Habár...ha Imperius-átokkal próbálná sakkban tartani, én a helyében tartanék a kockázattól, hogy harcolni kezdene az átok ellen, és az egyik tiszta pillanatában elmondaná Dumbledore-nak, hogy mit tervez. Szóval elképzelhetőnek tartanám, hogy inkább megölné, és tovább kutatna a tökéletes alany után. De ez csak az én véleményem :)
2021. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hm, köszönöm ez is érdekes válasz volt.

Ment a zöld:)

2021. febr. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!