Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars - Sithek bosszújáb...

A Star Wars - Sithek bosszújában miért fordult a teljes klónhadsereg egy egyszerű vezényszóra a jedik ellen?

Figyelt kérdés
Régebben láttam a filmet és most jutott eszembe ez a gondolat, nem rémlik, hogy a trilógia bármiféle magyarázatot adott volna erre, nem volt szó arról, hogy valami titkos programot ültettek volna beléjük vagy bármi hasonló.
2010. júl. 20. 14:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért mert úgy nevelték, úgy "tenyésztették ki" őket, hogy kérdés nélkül teljesítsék a vezetőik parancsait. A második részben van erről szó, mikor Obi-Wan a Kamino-ra látogat...
2010. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, arra a részre emlékszem, de a harmadik részben Sith-ként utasítja őket Palaptine és nem is mond semmi konkrétat csak annyit, hogy - ha jól emlékszem - aktiválják a 66-os eljárást. Mintha előre beléjük lenne kódolva az, hogy a 66-os kód az összes jedi megölése. Azt hittem erre is van valami külön magyarázat a filmben.
2010. júl. 21. 10:03
 3/17 anonim ***** válasza:
ez a 66os parancs vagy mi. Amint ezt megkapták, tudták mit kell csinálni.
2010. júl. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik ugye maga Palpatine rendelte meg a klónhadsereget, tehát nyilván már akkor utasításba adta a kaminoiaknak, hogy neveljék bele a 66-os parancsot a klónokba.
2010. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Egy Sifo-Dyas nevű jedimester rendelte meg őket és nem Palpatine.
2010. júl. 22. 12:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Ennyit tudsz akkor minek a kérdés? :)
2010. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem Sifo-Dyas csak egy kamu név, emlékezz csak, hogy se Obi-wan, se Windu még csak nem is hallott ilyen nevű jediről.
2010. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
dehogy nem hallottak. Meg is voltak lepve, hogy miért ő.
2010. júl. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ja igen, tényleg, erre rosszul emlékeztem. Ennek ellenére nekem valahogy úgy jött le az egész, hogy Palapatine állt a dolog hátterében, és Sifo-Dyas nevét csak úgy bedobták.
2010. júl. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 hell-ikon ***** válasza:
Pedig Obi-wan még meg is említi a kaminoi miniszterelnöknek (vagy kinek), hogy említett jedi mester X éve meghalt. (pontosan nem emlékszem már, hogy hány évet mondott)
2010. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!