Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Star...

Nektek hogy tetszett a Star Wars - Skywalker kora?

Figyelt kérdés
2019. dec. 25. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem. Erőltetett volt. Semmi újdonság vagy elsöprő átélnivaló valami.Közepes film volt.
2019. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Jó kis szórakoztató film volt. Pont annyi tartalom volt benne, hogy ne tudjak igazán panaszkodni a hiánya miatt, de egy cseppel sem több. Ami a legfontosabb, Rey/Kylo/Leia szálát szépen zárta le. A többi karakter eléggé a mellék vágányra szorult. Sajnáltam, hogy Poe, Finn vagy Rose nem kaptak több teendőt.


Kicsit el volt nagyolva az egész, sok minden úgy érződött, hogy "csakúgy" történik, különösebben erős ok vagy következmény nélkül. Nem volt az az érzésem, mint pl. az Utolsó Jediknél, hogy ennek pontosan így kellett történnie, hanem az volt az érzésem, hogy akár így is történhet, de akár teljesen máshogy is történhetett volna, ha épp olyanja van a rendezőnek.


Mindenesetre jobb, mint az előzmény filmek vagy a Solo, de gyengébb mint az eredeti trilógia, az új trilógia többi része vagy a Zsivány egyes. Szóval olyan közepes.

2019. dec. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint film számomra átlagos volt, de mint SW film gyenge. A harc jelenetek is gyengék voltak.. Az egész film alatt hiányérzetem. Egyedül Kylo Ren karaktere volt, ami a legjobban tetszett. Szinte ő vitte végig a filmet.
2019. dec. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Szánalmasan gyenge, unalmas, erőltetett, sugárzik az egészből, hogy nem tudtak már mit kitalálni(ugyanezek elmondhatók az utótrilógia másik két darabjáról is), a két azonosnemű csókja, az persze nagyon fontos volt még a film végére. Undorító. Nem méltó lezárása annak, ami 42 éve elkezdődött.Számomra a Skywalkerek története a Jedi visszatérrel ért véget, ami a filmeket illeti.

Az utóbbi 5 év terméséből az egyetlen, amire azt tudom mondani, hogy tetszett az a Zsivány egyes, többi kuka.

2019. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Végre egy nő volt a főszereplő a SW univerzumban.
2019. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
29%
Nekem tetszett. Szerintem jól le lett zárva a Skywalker saga.
2020. jan. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!