Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet nézzünk a...

Milyen filmet nézzünk a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Horror filmet szeretnénk nézni a barátnőmmel. Először a moziba akartunk menni, de nem voltak jó filmek, egy horror volt, de az nem jött be semelyikőnknek jött be. Szóval otthon szeretnénk majd nézni 1 filmet (vagyis 2 csak már az egyik megvan: háborgó mélység) Horror film kellene, ami nem annyira ilyesztő mert a barátnőm nagyon fél, de olyan ami azért ilyesztő is azért. Az az-on kívül bármit, mert azt láttam és az nem ilyesztő volt, hanem undorító! Szóval kérlek írjatok horror filmeket amik közepesen ilyesztőek. Én 16/L vagyok a bárátnőm meg akkor lesz 16 amikor a filmet nézzük :) köszi a válaszokat

2020. jan. 15. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Szeretem a jumpscaret, szóval az lehet benne dögivel! Van Netflixem szóval azon is tudok nézni
2020. jan. 15. 23:08
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Démonok között 1-2

Annabelle 1,2,3

2020. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vaksötét

Kedvencek temetője

Zátony(cápás)

2020. jan. 16. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Alien Abduction (2014) - Van benne egy pár elég erős jumpscare. :)
2020. jan. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!