Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan képzelitek el a Harry...

Hogyan képzelitek el a Harry Potter és az elátkozott gyermek folytatását?

Figyelt kérdés
Ezek után mit lehetne kihozni a történetből?

2020. jan. 15. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mégis mit kellene rajta folytatni?
2020. jan. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem képzelem el. Bele sem merek gondolni.
2020. jan. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a könyvegetes híve, de azt a történetet jobb lenne elfelejteni, mint folytatni.


Sehogy. Abszurd az egész. Amikor Piton el kezdett benne érzelgősen beszélni nagyon Creepy volt...

2020. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki úgy járna a legjobban ha azt sehogy sem folytatnák. Inkább koncentráljanak a Legendás állatokra, az legalább jó.
2020. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
AZ elátkozott gyermek már magában egy égetnivaló fanfiction. Nem kell neki folytatás.
2020. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Harry fia felébred és Az elátkozott gyermek cselekményét csak álmodta.

Vége.

2020. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Most azonban úgy tűnik, hogy sor kerülhet az eredeti filmek folytatására is, ugyanis a hírek szerint fejlesztés alatt áll egy film, mely 20 évvel az utolsó epizód után játszódna, és amely Harry Potter és az elátkozott gyermek című színdarabot venné alapul. A stúdió ráadásul a film sikeressége esetén akár egy egész sorozatot is indítana az új főszereplők vezetésével. A forgatókönyvet egyébként a hírek szerint maga J.K. Rowling írná, a rendezői székbe pedig a Harry Potter-veterán David Yates-t szeretnék megnyerni."
2020. jan. 25. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal értelmesebb lenne a régit sorozatra tenni, mint azt a fost
2020. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudnék elképzelni neki folytatást. Delphini Azkabanba került, Harry újra jóban van a fiával, minden oké, én ezt már nem tudnám tovább folytatni.

Meg az az igazság, hogy én már ezzel a résszel sem voltam teljesen kibékülve. Jó, nem volt annyira rossz, egyszeri olvasásra teljesen oké, de a sztori maga nekem nem jött be annyira. Még egyszer nem olvasnám végig.

2021. febr. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!