Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lucifer című sorozatot ki...

Lucifer című sorozatot ki szereti? Mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
És a főszereplő (Lucifer) karakterét? Mi a véleményetek róla?
2020. jan. 16. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

En elegge elmaradtam vele, par eve neztem, es akkor nagyon szerettem, kellemes volt nezni a jo viccek miatt, na meg a zenet is nagyon imadtam, mindig megkerestem a cimuket 🤪

Nekem Lucifer volt a kedvencem a humorerzeke miatt, es amiatt, ahogy a detektiv csajhoz viszonyult

2020. jan. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak néhány részt láttam, mert érdekesnek tartottam az alapötletet. Engem irritált Lucifer karaktere, túljátszottnak találtam, végül nem is néztem tovább, annyira zavart.
2020. jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én szeretem a sorozatot, tetszik, hogy Chloe nem "dobta oda magát" Lucifernek az első részben, hanem kölcsönösen húzzák egymás agyát, mégis számíthatnak a másikra. Lucifer mellett Maze-t, a démoncsajt is bírom, bár a harmadik évadban elég unszimpatikus lett, akkor nem is szerepelt sokat (a színésznő várandóssága miatt), de a negyedik évadban újra megkedveltem. De a szereplők nagy többségét bírom, kivéve természetesen Marcus Pierce-t és az atyát a negyedik évadból. (bár nem hiszem, hogy értük bárki is oda meg vissza lenne. :D)
2020. febr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!