Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem zavart a Star Wars...

Csak engem zavart a Star Wars IX. Részében az hogy több száz fejlesztett romboló nem volt képes leszedni 20 lázadó gépet?

Figyelt kérdés

Még az is érdekes számomra hogy Ray egyből felrobbantott egy űrhajót a villámjával de palpatine meg nem tudta felrobbantani a lázadók hajóit.

Meg hogy a lázadók hajói még 10 perc után is csak zuhantak. Valamint hogy az antennát ami küldte a jelet a rombolóknak senki sem védte?



2020. jan. 24. 19:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"-az miben érintette huxot hogy egy általa ismeretlen öregember ott van?

Nagyvígan ledarálhatta volna azt a 20 embert egy orbitális csapásal."


Orbitális csapással? Volt a bázisnak pajzsa, ez benne van a filmben. Szóval nem. Ha Luke nem jön, az Első Rend nyer. Ez tény. Kár vitatnod.


"tarkin EGYSZER hibázoztt,hux úgy tíz-tizenkétszer,egó ide-oda."


És utóbbi mégis közlebb járt a saját céljához, mint Tarkin életében bármikor.


"-a te huxocskád meg úgy 20 vadászt és 10-15 lassú bombázót nem tudott megálitani egy csillagromboló flottával.zseni a fickó,azaz hogy csak volt mert kinyiratta magát a szerencsétlen."


Én nem állítom, hogy zseni, csak azt, hogy eredmények tekintetében túlszárnyalja Tarkint (szigorúan csak a filmek alapján). Ez tény.


Szerintem felesleges folytatnunk. Te nem kedveled az ST-t, ezért ott fogod ütni-vágni ahol csak tudod. Csak arra kívántam rávilágítani, hogy ugyanígy lehet ütni-vágni az eredetit is.


Én úgy szeretem az univerzumot, ahogy van. Nem a logikát keresem benne, mert ez egy űropera, hanem az érzelmi töltetet. Meg persze maradjanak hűek az eddigi történésekhez.

2020. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A vitánkból legalább tanul aki olvassa.


Hux tábornok tele volt lehetőségekel,de elbatázta azokat.


Tarkin pedig egész életében a köztársaságot és a birodalmat szolgálta,elérte a csúcsot ő volt a császár igazi utódja.


Én csak arra akartam rávilágitani hogy hux egy elfecsérelt életű ember volt míg tarkin egy karrier csúcsára ért fel a halálcsillag irányitásával.


A vitát én is befejezettnek tekintem.

2020. jan. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Palpatine visszatérését sem magyarázták meg miután a 6 részben felrobbant a 2. Halálcsillagon ami utána még szintén felrobbant kint az űrben.


azt sem magyarázták meg hogy menekülő űrhajókat a Jedik eddig miért nem próbáltak visszafogni egyszerűen az Erő használatával,


hogy a legrégebbi filmben Obi-Wan Kenobinak miért kellett saját kezűleg kikapcsolni a generátort amikor az Erővel a kapcsolót simán lenyomhatta volna messziről is,


Stb.

2020. jan. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
6%
13: Nem tudom mi volt a célod a válaszoddal, de az utolsó mondatod jól példázza, hogy az eredeti filmekben is bőven van logikai baki. Lucas bármikor feláldozta a logikát a dramaturgia javára is.
2020. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!