Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potterben csak én...

A Harry Potterben csak én shippelem a Dramione párost?

Figyelt kérdés

Szerintem az ellentétes személyiségük miatt illettek volna nagyon egymáshoz.

És a végén egymáshoz csiszolódtak volna.


2020. febr. 16. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerintem Dracoval illettek volna ossze ugy igazan. Mi a ti velemenyetek?
2020. febr. 16. 14:30
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Szvsz semmi nincs bennük ami miatt egy kicsit is összeillenének. Épp ellenkezőleg. Mintha valami cigánygyűlölő rasszistát akarnál egy cigánylánnyal összehozni...
2020. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hermione egy szociálisan nagyon érzékeny lány, ugye Ronra is folyton megorrolt, hogy az hogyan beszélt a házimanókról. Kizárt, hogy egy olyan emberrel, mint Draco, összeállt volna.
2020. febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolso szerinted semmi keppen sem alakulhatott volna ki kozottuk a szerelem?

Pl ha Draco megvaltozna erte minimalisan vagy ilyesmi.

Sok ilyen Dramione fanfictionst lattam. Es meg jobban megerositette bennem hogy ok milyen egy jo paros lennenek. 🤣

2020. febr. 16. 15:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert ahogyan figyeltem a filmeket sorjában a végénél úgy jött le mintha belül jó ember lenne. Csak ugye a szülők.
2020. febr. 16. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az adolf hitler x anne frank fanfictionokat szeretem,pont annyira reálisak mint a h x d fanficek.
2020. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Merengőn 347 Dramione fanfiction van, AO3-n 8761. Szóval nem, nem csak te.
2020. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te, sokan mások is. Én sosem láttam benne rációt, kissé erőltetettnek érzem, és szerintem sokan nem is Dracot és Hermionét shippelik, hanem Tomot és Emmát. Draco és Hermione számomra nagyon nem illenek össze, konkrétan Draco azt szerette volna, ha Hermione meghal a baziliszkusz miatt. És igen, változott valamennyit, de nem hiszem, hogy együtt tudnék élni olyan emberrel, aki évekig azért zaklatott, mert az vagyok aki, és teljes szívéből a halalomat kívánta, valamint tétlenül végig nézte, ahogy a rokonai megkinoznak.

De nem meglepő, hogy sokan szeretik őket, a rossz fiú jó kislány téma sokakat vonz.

2020. febr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!