Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmnek volt ilyen...

Milyen filmnek volt ilyen tartalma?

Figyelt kérdés

Keresek egy filmet, amiből sajnos nem sokra emlékszem, elég régen láttam. 3-4éve biztos van már, szóval nem friss és már akkor sem tűnt annak.

A lényege hogy eljött a bibliai apokalipszis és valami a jókat kezdte el elvinni/megölni, mert így felkerülhetnek a mennyországba. Úgy emlékszem hogy a film nagy része sötétben játszódhatott, mintha nem sok időt ölelt volna fel történet. Tipikus, kis csapat menekül fajta film, közben meg rájönnek hogy mi is történik körülöttük. Nem hiszem, hogy mozifilm lehetett, inkább valami kis költségvetésű tvfilm. Tudom kevés az info, de ha valakinek eszébe jut valami film cím róla azt köszönöm. Egyébként a hangulata a Légióhoz volt hasonló nekem.



2020. ápr. 27. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Az otthagyottak (2000)?
2020. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még néhány tipp:

Az otthagyottak 2014-es remakje bár ez nem jelent meg magyarul szerintem


Háborúban a világ(2005)


A hátrahagyottak (2014)

2020. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de megnéztem a leírásukat, meg amit megtaláltam belepörgettem, de sajnos egyik sem az.

Ebben mintha teljesen elkülönült volna a hétköznapi élettől a sztori, úgy értem nem emlékszem pontosan de talán az elején lehetett csak amolyan bevezetőként, de miután beüt a baj végig sötét hangulatú, szóval mintha nem lettek volna a kis csapaton kívül mások csak az ő történetük. S nem emlékszem hogy lett volna benne repülő. Szóval végig csak a menekülés meg a sötét utcák, meg valami rémlik mintha valami szárnyas valami elvitt volna benne valakit. Az a baj hogy inkább a hangulatára emlékszem nem konkrét jelenetekre, s tartok tőle hogy lehet egy-két hasonló jellegű filmet össze is mosok.De azért köszönöm a válaszokat. Ha egyszer rájövök leírom mi az.

2020. ápr. 27. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!