Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik film ez? Többi lent👇

Melyik film ez? Többi lent👇

Figyelt kérdés

Régen láttam már a filmet, de talán vagy Sherlock Holmes, vagy Poirot szerepel benne. Pár ember egy kastélyban van éjszaka és az egyikük gyilkos, és a többieknek azt kell kideríteniük, hogy ki is az. Ha jól emlékszem az egyik gyilkosság a vacsoraasztalnál történik: pontban 9-kor egy pisztolylövés vagy valami hasonló.


Nem tudná valaki mi ennek a filmnek a címe? Évek óta keresem. Ha hasonló filmet tudtok, azt is szívesen fogadom. Köszönöm!:-)



2020. ápr. 30. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
10 kicsi indián
2020. máj. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rosexo válasza:
100%
Meghívás egy gyilkos vacsorára
2020. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Se Poirot se Holmes se fejbe lövés (inkább mérgezés) Tíz kicsi indián, néger, katona, and then there were none
2020. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Meghívás egy gyilkos vacsorára vagy Nyom. A történet ugyanaz.
2020. máj. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A Gyagyás gyilkosságban is van hasonló jelenet, de gondolom nem erre gondoltál, viszont hasonlót is szívesen fogadsz. Bár ez vígjáték.
2020. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A gyagyás gyilkosság vígjáték?

Én egyáltalán nem nevettem rajta :(

2020. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy mindenki számára vicces. Hanem azt, hogy a műfaja vígjáték (is).

Nem tudom, hogy a filmet akartad ezzel kritizálni, vagy engem, de én nem mondtam, hogy vicces vagy, hogy mindenki számára vicces.

2020. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Bocsánat! Én úgy néztem meg a filmet, hogy nem tudtam a műfaját. Nem nevettem rajta ( talán egy két pillanat) ezért eszembe sem jutott, hogy vígjáték.
2020. jún. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Számomra sem az a tipikus vígjáték, amin csomót nevetek, de attól még a műfaja az. Egy-két jelenet volt, ami megmosolyogtatott.
2020. jún. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyik eddigi javaslat sem az kérdező? Jó lenne azért valami visszajelzés.
2020. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!