Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz második évada a Seishun...

Lesz második évada a Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl-senpai no Yume wo Minai-nak?

Figyelt kérdés
Lehet hogy én vagyok csak ezzel így, de nekem eléggé összecsapott lett a vége, szépen felépítették ezt "visszajönnek az emlékek" dolgot de nagyon gyengének éreztem a szerelmi kapcsolat szál lezárását, illetve engem érdekelt volna ennek a szindrómának az okát/létrejöttét. Lesz folytatás/második évad. Ha ez a végleges lezárás akkor mi a véleményetek

2020. máj. 25. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy film jött még ki pluszba. Második évadról még nem hallottam.
2020. máj. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy lesz.

a filmnek elég konkrét lett a vége szerintem.

2020. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnád linkelni a filmet, mert nem találom, és azt még nem láttam :O
2020. máj. 25. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Kissanime weboldalon lévő keresőbe beírod a címet és kiadja, le tudod tölteni jó minőségben (nem 720p), de ez angol (nem akartam ezzel bunkózni csak telefonról vagyok onnan nem szeretek linkelgetni)


Ha online akarod nézni (szintén angolul) akkor a gogoanime weboldalt ajánlom.


Nem tudom, hogy készítettek-e magyar feliratot hozzá, így ha azzal keresed nem tudok segíteni.

2020. máj. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jó rendben, köszi
2020. máj. 25. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tartom kizártnak, mivel az alapmű sokkal tovább viszi a történetet. Sajnos azonban az alapmű csak japánul jelent meg, így akik nem tudnak japánul, sokat nem érnek vele (bár talán lehet taláni fanfordítást az interneten)
2021. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!