Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Star Wars részeknek...

Melyik Star Wars részeknek lett volna szabad elkészülniük és melyek azok amiket inkább hanyagolni kellett volna?

Figyelt kérdés
Érdekelne ki miként vélekedik a Star Wars univerzum epizódjairól, illetve egyes korszakairól, melyik alkotások azok amik jó hogy elkészültek és melyeket kellett volna inkább hanyagolni.

2020. máj. 30. 19:45
A kérdező szavazást indított:
Semmilyen Star Wars-ot nem kellett volna elkészíteni.
Csak és kizárólag az eredeti trilógia filmjeit szabadott volna moziba küldeni, minden más Star Wars tartalom tévedés.
Az eredeti trilógia és az előzménytrilógia rendben voltak, ami utána jött az már felejtős.
A Disney átvétele óta készült filmek és sorozatok kuka, a többi rendben volt előtte.
A számozott mozifilmek jók, a rajzfilmek és a spin-offok nem annyira.
A Disney-érából a spin-offok (Zsivány Egyes, Solo, Mandalorian, esetleg Lázadók) jók voltak, de a számozott filmeket nem szabadott volna elkészíteni.
A rajzfilmeket nem szabadott volna kánonba venni, az élőszereplős filmek jók.
Ami jó: eredetik, előzmények, Klónok háborúja, Lázadók, Mandalorian. A többi pocsék.
Minden eddig kijött Star Wars tartalomnak van létjogosultsága.
Egyéb kombináció, kommentben írom le.
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ez a kérdés is csak arra lesz jó, hogy kommentháború alakoljon ki. Közvéleménykutatásnak sem alkalmas, mert kb. 20 ember fog válaszolni rá. Nem egészen értem mi a célod vele
2020. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Igazán nagy kedvenceim az eredeti három film, de a többivel is elvagyok, szeretem őket. Kivéve a Skywalker korát, az egy igazi pusztító alpáriság, pedig előtte a 7-8-at még védtem is, mert bár nem lettek túl jó filmek, de azért mégis csak szórakoztatóak voltak. A 9-től vártam, hogy majd egyberántja a trilógiát, és értelmet ad az egésznek, ehelyett kaptuk ezt a blődséget.
2020. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pintér László ***** válasza:
72%
Alap trilógia és az előzmény trilógia Nekem nagyon bejött, illetve még a Zsivány egyes is. Sőt, utóbbi Számomra a TOP 3-ban benne van. Viszont az új trilógia..... Ehhhh........ Még az első részénél bizakodtam, a másodikat képtelen voltam végignézni, a harmadik meg úgy volt sz@r, hogy ehhh.... És nem divatból hurrogom le. Én szerettem volna élvezni, de egyszerűen annyira összecsapott, tesze-tosza logikátlan zagyvaság volt az egész..... Szépnek szép volt a látványa, de hát a mai technológiával a kertben a fű növekedését is meglehet csinálni látványos filmnek, de a tartalma.... Csalódtam Benne, pedig nagy kedvvel és bizalommal ültem Neki... A Zsivány egyeshez meg úgy álltam hozzá, hogy na az tuti bénaság lesz, erre meg! Jó-jó, volt ebben is hiba, de Engem megvett kilóra! Főleg a vége. Merész volt, reális, jó. A végén meg Darth Vader... szinte felállt a szőr a kezemen, pedig nemv agyok nagy Star Wars rajongó. A többihez még nem volt szerencsém.
2020. máj. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Disney-érából a spin-offok (Zsivány Egyes, Solo, Mandalorian, esetleg Lázadók) jók voltak, de a számozott filmeket nem szabadott volna elkészíteni.
2020. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!