Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mennyire biztonságos a Netflix?

Mennyire biztonságos a Netflix?

Figyelt kérdés
(úgy értem mivel meg kell adni neki a káryta adatokat)

2020. jún. 25. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon biztonsagos.
2020. jún. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vernek át
2020. jún. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Persze hogy meg kell, hisz előfizetéses alapon működik.

Másrészről több millióan használják világszerte. Ha nem lenne megbízható, már tele lennének vele a hírek.

2020. jún. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságos! Jó ideje van netflixem,volt hogy egy időre lemondtam,most megint van. Nm volt soha semmi probléma.
2020. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztonságos, de azért vigyázz. Az én fiókomat kb. egy éve feltörte egy azt hiszem ázsiai alak. Megváltoztatta a felhasználónevem és a jelszavam, voltaképp kizárt a saját fiókomból. Erről értesített a Netflix, így azonnal írtam az angol nyelven működő ügyfélszolgálatnak, és úgy egy órán belül sikerült megoldani az ügyet, új email címet és egy sokkal bonyolultabb jelszót rendeltek a fiókom mellé. Az lehetett a baj, hogy az eredeti jelszavam túl rövid volt és más oldalakon is azt használtam, valószínűleg a behatoló így szerezte meg.

Tehát ügyelj arra, hogy egyedi jelszót találj ki, amit semelyik másik internetes fiókodban sem használsz. Így ha más weboldalakról ki is szivárognak az adataid, a Netflix fiókod attól még biztonságban marad.

2020. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta aktív az előfizetésem, soha semmi problémám nem volt. Én azt mondom, megbízható.
2020. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%

Mennyire biztos a kártya, amelyiknek az adatait meg akarod adni?


Remélem fel sem merült benned, hogy a fizetési számlád fő kártyájáttedd be bármilyen online rendszer mögé. Egy limitált, akár virtuális kártya a legjobb erre.

2020. jún. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!